KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

 

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla kutlandı.

 Yağmur altında geçen törende,  Andırın Ortaokulu bahçesindeki Atatürk anıtına Müdürlüğümüzce çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.

  Program Andırın Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu Salonunda devam etti.

 

            İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya´nın, günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, Programda sahne alan öğrencilerin birbirinden güzel gösterilerini hem protokol heyeti hem de veliler ilgiyle izlediler. Ana sınıfı öğrencilerinin gösterileri büyük alkış alırken, ilkokul öğrencilerinin halay, gösterileri de izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Ana sınıfı öğrencilerinin  tüm yörelerimize ait halk oyunları gösterileri ile devam eden programda, şiir yarışmasında birinci olan öğrenciyi  Kaymakam  Mustafa Maslak, tebrik ederek ödüllendirdi.

 

            Törene, Kaymakam Mustafa Maslak, Garnizon Komutanı Üsteğmen Onur Keysan, Belediye Başkanı Baki Tezcan,  Emniyet Amiri Cafer Tayyar Buğrul, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, Hakim Serdar Tuna, daire amirleri,siyasi parti temsilcileri,okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Andırın Hükümet Binası - 0344 216 49 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.