KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Toplantısı Yapıldı

  İlçe Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Toplantısı Yapıldı   Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulunda yapılan toplantıda,İlçe Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Kılavuzu İncelenerek Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Değerlendirildi. 
    İlçe Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Ali KAYA başkanlığında yapılan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” toplantısına, İlçemezideki tüm okul müdürleri katıldı. Toplantıda Kurs kılavuzu ayrıntılı incelenerek, yetiştirme kursları ile ilgili İlçemiz  genelinde yapılması gereken hususlar görüşülerek gerekli tedbirlerin alınması değerlendirildi. 

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Ali KAYA; “kursların iş ve işlemlerinin kılavuz doğrultusunda yürütülmesi gerektiğini belirterek,kurslarla ilgili  kurs modülü hazırladığını, her türlü işlemlerin modül üzerinden takip edileceğini, destekleme ve yetiştirme kursları açacak okulların şu anda belirlenmesi gerektiğini söyleyerek, bu kursların açıldıktan sonra verimli bir şekilde yürütülmesi ve takip edilmesi gerekmektedir.” dedi.

 

Andırın Hükümet Binası - 0344 216 49 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.