KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karne Heyacanı

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı sona ermesi nedeniyle  İlçemiz Temel Eğitim ve Ortaöğretim okullarındı öğrenim gören 6780 öğrenci karne heyacanı yaşadı
Karne Heyacanı

Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda düzenlenen törenle öğrencilere kane dağıtımı yapıldı.Düzenlenen törende öğrencilere karne dağıtan Müdürümüz Mehemat Ali KAYA, güzel bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktıklarını belirterek öğrencilere şunları söyledi. "Eğiitm öğretim yılı boyunca , yoğun bir şekilde çalışarak yaz tatiline girdiniz. 3 aylık tatil döneminde bol bol dinlenme fırsatı bularak kendinize zaman ayıracaksınız. Okul dönemi boyunca gösterdiğiniz gayretten dolayı hepinizi kutluyorum" Tatil Döneminde de kitap okumayı ihmal etmeyiniz. 4. sınıfı bitiren öğrencilerimiz seneye ortaokula başlayacaklar, birinci sınıfı bitiren öğrencilerimiz ise yaz tatilinde okulda öğrendiklerini unutmamaları için günde en az bir saat çalışma yaparak bilgilerini pekiştirmelerini istiyorum" diyerek iyi tatiller diledi. Törene katılan Müdürümüz Mehmet Ali KAYA ve Şube Müdürlerimiz Adem TEMİZ, Yunus GÖKÇELİ sınıfları tek tek gezerek öğrencilere kane dağıtımı yaparken, bazı velilerde çocuklarının karne sevincine ortak oldular.

Andırın Hükümet Binası - 0344 216 49 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.